• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982

אחסון תכולת דירה בתקופת שיפוץ

המטרה של שיפוץ היא לשפר את איכות החיים ולהעלות את ערך הנכס, אך התקופה עצמה מלווה בלא מעט כאב ראש וקשיים. הפתרון הוא להעביר את תכולת הדירה לאחסון וכך ליהנות משורה ארוכה של יתרונות. במאמר הבא נסביר כיצד עושים זאת בצורה נכונה ועם מי אפשר להתייעץ במקרה של דילמה או התלבטות

בעלי בתים פרטיים בוחרים לעיתים קרובות לבצע שיפוצים. בעזרת השיפוץ הם יכולים להתאים את הבית או הדירה לצרכים החדשים שלהם, כמו גם להעלות את ערך הנכס בעשרות אחוזים. השיפוץ הוא מהבחינה הזו השקעה כלכלית משתלמת לטווח הקצר והארוך. כמו כן, שיפוץ משפר את איכות החיים. הוא מהווה הזדמנות להחליף מערכות ותשתיות, לשדרג רהיטים ולקנות מכשירי חשמל חדשים.

הבעיה היחידה היא שתהליך שיפוץ אורך מטבעו זמן רב. מהבחינה הזו אין הבדל בין שיפוץ של דירות פרטיות, משרדים, חברות, מפעלים, מחסנים או כל דבר אחר. השיפוץ דורש לעיתים קרובות הרס טוטאלי של המבנה ופינוי של החפצים. מי שבוחר לשפץ את הדירה צריך לקחת בחשבון פינוי ולמצוא בעצמו פתרונות מגורים אלטרנטיביים.

למה להעביר את התכולה לאחסון?

בשנים האחרונות מגלים יותר ויותר בעלי דירות שהם יכולים לבצע את השיפוץ בלי לפגוע בצורה דרמטית בשגרה שלהם. הדרך לעשות זאת היא להעביר את התכולה לאחסון מסודר. הנה למשל כמה יתרונות של אחסון תכולת דירה בתקופת השיפוץ:

א. חיסכון בהוצאות – משתלם יותר להעביר את התכולה לאחסון מאשר לקחת את כולה לדירה זמנית. את האחסון בוחרים לפי כמות התכולה וסוג הציוד. אפשר להעביר רק את מוצרי החשמל, להקצות ארגזים וקרטונים לאחסון לתקופה קצרה או ארוכה ולהתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי הבדלים בין פתרונות אחסון קיימים.

ב. הגנה על הציוד – השיקול העיקרי בהעברת אחסון תכולת דירה צריך להיות הגנה על הציוד. גם אם קבלני השיפוצים לא דורשים להעביר את הציוד וגם אם השיפוץ עצמו לא כולל הרס של המבנה, אין ספק לגבי הסיכון שנשקף לרכוש האישי. כאן הפתרון הוא להתעניין באפשרויות שונות של אחסון תכולת דירה ולהגן עליה באופן אופטימאלי.

ג. נוחות וזמינות – מחסנים שמשמשים לציוד אישי זמינים עבור הלקוחות מסביב לשעון. כל לקוח מקבל מפתח של המחסן והוא יכול לגשת אליו בכל רגע נתון. הזמינות היא יתרון משמעותי עבור בעלי משפחות עם ילדים ותינוקות. בעזרת הזמינות ניתן להגיע למחסן כדי להוסיף ציוד או כדאי לקחת אביזרים אישיים. הנוחות והזמינות משמעותיים בשיפוצים שנמשכים זמן רב והם רלוונטיים בעיקר עבור אנשים פרטיים.

איך בוחרים שירותי אחסון תכולת דירה?

כמובן שלא כל שירות אחסון מתאים לבעלי דירות שמתכננים שיפוץ. כדאי להתחיל את החיפוש אחר שירותי אחסון עם השוואה בין האופציות הקיימות. אפשר למשל להיכנס לאתרי האינטרנט כדי לקרוא על מחסנים באזורים שונים בארץ, לקבל המלצות מלקוחות קודמים ובמידת הצורך להפעיל גם את החברים ובני המשפחה ברשתות החברתיות.

בשלב השני ניתן להגיע למחסנים עצמם כדי לראות אותם מקרוב. יש לתת עדיפות למחסנים שמתוחזקים היטב ועוברים ניקיון על בסיס יומי. הניקיון של מחסנים אמור לכלול גם הדברה והרחקה של מזיקים. במידה ומתלבטים בין האפשרויות, ניתן לשאול את נציגי המקום לגבי פתרונות אחסון מיוחדים. בחלק מהמקומות יש אפשרות לשלב בין חבילת אחסון והובלה של הציוד מתוך הבית.

לסיכום - שיפוץ הוא תהליך ארוך שדורש התאמות. מומלץ לנצל את היתרונות של אחסון תכולת דירה לפני השיפוץ ולעבור אותו בראש שקט.