• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982

איך לבצע ניקיון לאחר שיפוץ

שיפוץ הבית הוא כבר לא תהליך שמיועד רק למטרות פונקציונליות כמו הרחבת הסלון, הרחבת חדר הילדים, הוספת מרפסת או שיפוץ חדר האמבטיה. כיום, אנשים רבים משפצים את הבית כולו מבלי לשבור אפילו קיר אחד, רק כדי לשנות את פני הבית, להוסיף לו מראה מעוצב ואסתטי, ולהפוך אותו לממלכה שעליה תמיד חלמו.

כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר של תהליך שיפוץ, אתם רוצים להשקיע מאמץ בשלב של בחירת חברת השיפוץ שתערוך עבורכם את השיפוץ, ואתם רוצים לתת לשלב הזה תשומת לב זהה לפחות לזאת שאתם נותנים לנושא המחיר. חשוב מאוד להיות שותפים לתהליך השיפוץ, לבדוק כי העבודה מתבצעת לפי מה שתוכנן ובצורה מושלמת ומדויקת. מומלץ להיות נוכחים בבית בעת השיפוץ על מנת לוודא כי לא נעשים נזקים לבית, לכן יש לתכנן את הזמן על מנת שתוכלו להיות בבית בשעות השיפוץ.

המדריך המלא לביצוע ניקיון לאחר שיפוץ

אחרי שאמרנו את זה, אתם רוצים לזכור שהתהליך של שיפוץ הבית אינו מסתיים בשיפוץ, ודורש מכם גם לבצע ניקיון לאחר שיפוץ, ניקיון שיכול להותיר בכם את הרושם הראשוני מעבודת השיפוץ כולה, ולהשפיע על תפיסת השיפוץ בעיניכם לאורך שנים רבות קדימה.

להלן מדריך קצר שיסייע לכם לתכנן ולבצע ניקיון לאחר שיפוץ בצורה אופטימלית שתפיק עבורכם את המרב מתהליך השיפוץ:

1. מייד לאחר השיפוץ, הדירה מן הסתם עדיין ריקה מפריטי ריהוט, ואם לא כך הוא, וודאו שאתם מפנים את כל החפצים או מרכזים אותם במקום אחד.

2. תהליך הניקוי צריך להיות מבוסס על שני עקרונות: מתחילים ביבש ומסיימים ברטוב, מתחילים למעלה ויורדים כלפי מטה.

3. התחילו בפינוי של כל הלכלוך הגדול מהבית: שאריות חומרי בניין, ברזל, עץ, זכוכית, חול, פלסטיק, חוטי חשמל וכל פריט לכלוך אחר.

4. התחילו בניקיון אבק מהקירות, מהתקרה ומהמשטחים הגדולים ברחבי הבית ועשו זאת באמצעות מטאטא חדש לחלוטין על מנת לא ללכלך את הקירות. השתמשו במטאטא בעל שערות עדינות מאוד, בעדיפות למטאטא ייעודי לניקוי אבק.

5. נקו את כל המשטחים ברחבי הבית מכל כתם או לכלוך קשה. במידה ומדובר על הקירות, עשו זאת באמצעות מטליות חד פעמיות ובזהירות מרבית. בשלב זה בצעו גם ניקיון של החלונות, התריסים, הדלתות, השיש, והשתמשו בהרבה מים, וחומרי ניקוי מתאימים בלבד.

6. טאטאו היטב את רצפת הבית כך שלא ייוותר אבק כלל.

7. החל מהשלב הזה אתם מתמקדים בחלק אחד של הבית, ולאחר שסיימתם אתם עוברים לחלק אחר.

8. "הציפו" את האזור במים ובאמצעות סקוטש, מטאטא עם שערות קשות וחומרי ניקוי מתאימים, נקו כל כתם של צבע, בטון או כל לכלך אחר. הקפידו לא להשתמש באמצעים שעלולים ליצור שריטות.

9. ערכו שטיפה כוללת, פוליש וסיימתם.