• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982

ביצוע הנמכת גבס למזגן בעת שיפוץ

כל בית זקוק לעתים לעיצוב ומחדש ושיפוץ, הן בשל בלייה טבעית והן בשל רצון לארגן ולסדר את מרחב המחייה שלנו מחדש. כמה מעבודות השיפוץ הנפוצות ביותר כוללות שימוש בגבס, חומר גלם שניתן לעשות עמו דברים נפלאים, כמו הנמכת גבס למזגן. כיום גבס מהווה חלק חשוב בעת שיפוץ בתים, והגיע הזמן שתכירו אותו ואת הדברים שהוא יכול לעשות מקרוב.

ביצוע עבודות גבס ברחבי הבית

גבס מהווה חומר גלם גמיש להפליא שניתן לעשות עמו דברים רבים מלבד בניית קירות גבס המשמשים כמחיצות. גבס משמש כיום ליצירת קרניזים, עיטור חדרים וכן ליצירת חלל מתחת לתקרה – הנמכת גבס למזגן.
הנמכת גבס למזגן מיני מרכזי תאפשר לכם להתקין בביתכם מזגן אשר ישמש אתכם במהלך השנה, ולהנמכת התקרה יש יתרונות רבים נוספים שיגרמו לכם לרצות להתקין את התוספת הזו בביתכם.

הנמכת גבס למזגן – היתרונות הבולטים

שיפוץ והוספת מזגן לבית מהווים תוספת חשובה במדינה חמה כמו ישראל שבה יש ימים שמשיים וחמים רבים. מזגן מיני מרכזי מאפשר לצנן את כל חדרי הבית באופן שווה וליצור סירקולציה של אוויר בימים בהם אין רוח שנכנסת מבחוץ.
בנוסף, הוספת מזגן מיני מרכזי יכולה לחסוך כסף רב לאורך זמן, מפני שהיא מונעת את הצורך לרכוש מזגנים עבור כל חדר. במקרה כזה, כל מזגן דורש תחזוקה נפרדת, ותיקון תקלות עלול לעלות כסף רב. לעומת זאת, התקנת מזגן מיני מרכזי בזול יכולה ללא ספק לחסוך לכם בעלויות, אך חשוב שתבדקו אם ישנה אחריות על ההתקנה והאם המתקין אכן בעל ניסיון וידע מספק.

הבעיה במזגן מיני מרכזי היא שיש להתקין בו תעלות אוורור שתופסות שטח רב, מה שלא מומלץ לעשות ללא חיפוי מתאים. הנמכת גבס למזגן פותרת את הבעיה הזו בצורה פשוטה במיוחד, ויוצרת אזור שאליו ניתן להכניס את התעלות בלי שהן יהוו מטרד אסתטי.

באמצעות הנמכת גבס למזגן מיני מרכזי, ניתן ליצור חלל שמתאים בדיוק לתעלות אוורור. באופן הזה, הן לא יתפסו מקום רב ולא יהוו מטרד אסתטי. מלבד הפן הפרקטי של הנמכת גבס למזגן, תקרות גבס מהווה פריט עיצובי נפלא שמאפשר לשנות את הפרופורציות של הבית ולעצב אותו ללא השקעה של עלויות רבות.
ניתן אפילו להתקין ספוטים (גופי תאורה קטנים) באזורים מסוימים בתקרת הגבס בביתכם כדי ליצור אווירה נעימה וחמימה במיוחד שלא ניתן ליצור באמצעות גופי תאורה גדולים.

יצירת הנמכת גבס למזגן – באמצעות מקצוענים בלבד

למרות שעבודות גבס נחשבות לעבודות פשוטות יחסית, הן דורשות דיוק וביצוע באופן מקצועי על מנת שיחזיקו מעמד לאורך זמן. הנמכת תקרת גבס דורשת יצירה של שלד מתכתי שעליו יותקנו אריחי גבס, ולכן חשוב לבצע אותה באופן מקצועי. חוסר דיוק בביצוע עבודות מהסוג הזה עלול להוות סכנה של ממש במקרים בהם התקרה קורסת, וכן מטרד חזותי אם העבודה לא מתבצעת בצורה לא מדויקת. כדי לוודא שאתם נמצאים בידיים טובות, חשוב שתפנו אל קבלן שיפוצים מורשה אשר יבצע הנמכת גבס למזגן בצורה מקצועית וחסרת פשרות.