• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982

דבק אפוקסי מוצר ייחודי

בשנים האחרונות יותר ויותר מוצרים נכנסים לחיינו ומשנים אותם מן הקצה אל הקצה. דבק אפוקסי הוא אחד מהם. מה היתרונות של דבק אפוקסי? ומה השימושים שלו בעת שיפוץ הבית? כל שרציתם לדעת, במאמר הבא.

אם עוד לא שמעתם על דבק אפוקסי כנראה שהגיע הזמן. מדובר בדבק איכותי וחזק המשמש למגוון שימושים, לרבות הדבקת משטחים, מילוי סדקים וציפוי דבקים מסוגים שונים. כתוצאה ממידת חוזקו נעשה בו שימוש רב בתעשיות שונות ולמטרות רבות ומגוונות. כך אין זה מפתיע לגלות כי השימוש בדבק אפוקסי נפוץ בתעשייה אווירית, כשם שאין זה מפתיע שגם קבלנים משתמשים בו בעת שיפוץ בתים.

כל היתרונות במוצר אחד

לדבקים אפוקסיים איכותיים ישנם יתרונות רבים, אשר העיקרי ביניהם הוא יכולות ההדבקה המעולות שלהם. דבקים אלו קיימים בשני מצבי צבירה שונים נוזלי וקשיח וכאשר מערבבים את הפולימר הבסיסי יחד עם הזרז, הדבק מתקשה ואז ניתן למלא בעזרתו חורים וסדקים וליהנות משימוש נוסף.

חוזקו של הדבק האפוקסי מאפשר להשתמש בו להדבקת משטחים מסוגים שונים לרבות עץ, מתכת, אבן, פלסטיק, זכוכית, חרסינה ועוד ולכן הוא מתאים לשיפוצים ולמקרים בהם עולה הצורך בהדבקת משטחים שונים זה לזה.

עיצוב מושלם ונטול מאמץ

מלבד היתרונות הבסיסיים לשימוש בדבקים אלו, ישנם גם יתרונות נלווים וראויים לציון. ראשית, הם מסוגלים לעמוד בעומסים גבוהים, מה שהופך את השימוש בהם לאידיאלי. שנית, הם מאפשרים עיצוב חלק ונקי של רהיטים ומשטחים ללא קדיחות מיותרות או חורים ומובילים לגימור סופי מקצועי אשר כמעט ולא נגלה לעין.

הדבקים האפוקסיים למעשה מייתרים את השימוש בכלי העבודה המקובלים ומונעים את הצורך בביצוע קדיחות, הברגות, מסמור או שאר פעולות אשר עלולות לגרוע מן המוצר ולהוסיף לתהליך העבודה.

הסוגים השונים של דבק אפוקסי

כיום ניתן למצוא דבקים אפוקסיים בגוונים שקופים, לבנים או אטומים ובסוגים שונים אשר לכל אחד תכונות משלו. כך אפשר לשלוט במידת ובזמן ההתקשות, ברמת הגמישות הנחוצה ובדרגת הקושי הרצויה.

דבק אפוקסי מגלה עמידות גבוהה בפני חום, קורוזיה, חומרים כימיים ומים ולכן ניתן לעבוד אתו בכל מקום כמעט וליהנות משלל יתרונותיו. כמו כן הוא מגיע במכלים ידידותיים ונוחים לשימוש אשר מאפשרים ערבוב מושלם וניצול מקסימלי של הדבק בכל פעם.

לדבק אפוקסי ישנם יתרונות רבים וכשהוא מאפשר קשת רחבה של שימושים, אין זה מפתיע שהפך לחומר גלם מועדף גם בענף השיפוצים.