• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982

ההבדלים בין משטח פלסטיק למשטח עץ

ניהול מפעל תעשייתי דורש מאתנו לשים לב להרבה מאוד פרטים שונים. כאשר אנחנו מקפדים שכל אחד מהפרטים השונים בעבודה שלנו במפעל יהיה איכותי וטוב אז המוצר הסופי שלנו איכותי יותר וטוב יותר כאשר הוא מגיע ללקוחות שלנו. אחד הדברים הכי נחוצים לכל מפעל הוא משטחי פלסטיק ומשטחי עץ. משטח פלסטיק או משטח עץ יכולים לאפשר לנו לשלוח ללקוחות שלנו את המוצרים שלהם בצורה איכותית ובטוחה יותר. משטחים אלו יכולים לאפשר לנו לארוז בקלות רבה מאוד את המוצרים שלנו בשיא היעילות והבטיחות הנדרשת.

מה זה בעצם משטח פלסטיק

קבלן גמר בנייהאז מה זה בעצם משטח פלסטיק? הכוונה במשטח פלסטיק היא למשטח שצורתו מלבנית או מרובעת והוא עשוי מפלסטיק. המשטח חזק מאוד וניתן להעמיס עליו כמות גדולה של סחורה. יתרון בולט של משטחים העשויים מפלסטיק הוא שניתן למחזר אותם לשימוש חוזר וקל מאוד לנקות אותם ולשמור על הסטריליות שלהם. ברוב המקרים משטחים אלו יתאימו לעבודה עם מלגזות או עם טרקטורים. משטחים אלו נחוצים במיוחד למפעלי מזון ומפעלים אשר מייצרים בכמות המונית את המוצרים שלהם. גם מפעלים שמייצאים את הסחורה שלהם לחוץ לארץ יכולים להפיק תועלת רבה ממשטחי פלסטיק איכותיים. המשטחים עצמם קלים מאוד לנשיאה והעלות שלהם לא יקרה ומשתלמת.

מה זה בעצם משטח עץ

משטח עץ הוא משטח מלבני או מרובע שעשוי מעץ. לרוב משטחי עץ עשויים בצורה של רשת. על המשטחים נהוג להעמיס כמויות גדולות מאוד של סחורה. לאחר שהסחורה הועמסה על המשטח מעבירים את המשטח בעזרת מלגזות ומשאיות ממקום למקום. משטחי עץ יכולים לסחוב ולהכיל כמות גדולה מאוד של סחורה כבדה מאוד. היתרון של משטחים אלו הוא שהם חזקים מאוד ואיכותיים והם יכולים לאפשר לנו להיות בטוחים שהעברת הסחורה שלנו תהיה בטיחותית מאוד ולפי כל הכללים הנדרשים. משטחים אלו נפוצים מאוד בכל סוגי המפעלים והתעשייה. הם מתאימים במיוחד למפעלים אשר מייצרים ריהוט, מכשירי חשמל, מוצרי טקסטיל ומשחקים לילדים.

מה עדיף – משטח עץ או משטח פלסטיק

אז מה עדיף? משטח עץ או משטח פלסטיק? כאשר אנחנו באים לבחור בין שני סוגי המשטחים הללו למחסן האריזות והשילוח של המפעל שלנו כדאי לנו לבחור את המשטח שהכי מתאים למוצרים שלנו. אם המפעל שלנו מייצר בעיקר מוצרי מזון או מוצרי היגיינה ותרופות כדאי לנו לבחור משטחי פלסטיק למפעל שלנו. במשטחים אלו נוכל להשתמש מספר רב של פעמים כי קל מאוד לנקות אותם בצורה יעילה ואיכותית מאוד שתשמור על הבריאות שלנו. אם אנחנו המפעל שלנו מייצר בעיקר מוצרים שהמשקל הסגולי שלהם כבד מאוד כדאי לנו להשתמש במשטחים שעשויים מעץ. היתרון של משטחים אלו הוא שהם חזקים מאוד והם יכולים לשאת בבטחה מלאה את המוצרים שלנו ליעד שלהם.