• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982

השקעה בשיפור המרפסת והגינה

מתכננים שיפוץ נרחב במרפסת? ובכן, יש לכם הרבה מאוד דברים שאפשר לעשות. לא רק מדובר בבניית פרגולה לחצר או הקמת פטיו, אלא בניית מחסנים, הקמת מטבח חוץ, ריצוף חוץ מאפס ועוד.

זקוקים לבניית מרפסת או שיפוצים נוספים? הכתובת ברורה. ומה מעבר לכך? איך משדרגים את הגינה בצורה מקסימלית? יש כמה אופציות והן תמיד כוללות את נושא הריהוט לגינה ולמרפסת. כי אי אפשר בלי ריהוט.

כאשר אתם רוצים לבחור ריהוט לגינה, כדאי שתכירו את סוגי הרהיטים בגינה. ישנו ריהוט בסיסי המצוי בכל גינה, אך ההבדל בין הגינות השונות הוא גודל הרהיטים, החומר ממנו עשויים הרהיטים, ועיצוב הרהיטים. לכן, הכרת הרהיטים, היא השלב הראשון בבחירה נכונה. במאמר זה, נציג נסקור את הסוגים השונים של ריהוט לגן. הריהוט מתחלק לפי הגילאים השונים: יש ריהוט שמתאים לילדים ותינוקות, יש ריהוט שמתאים לנוער, ויש ריהוט שמתאים למבוגרים.

שולחן ישיבה וכסאות

סוג הריהוט השימושי ביותר שתמצאו בכל גינה, הוא שולחן ישיבה וכיסאות. את צורת השולחן ניתן לחלק ל 2: שולחנות עגולים, ושולחנות מרובעים. כיסאות הישיבה יהיו מפלסטיק, או אלומיניום. ישנו מגוון עצום של עיצובי שולחן וכיסאות, וסוגים שונים של חומרים. מערכת ישיבה מפלסטיק, מתאימה לשימוש של ארוחות אחר הצהריים קלילות. לעומת זאת, מערכת ישיבה מאלומיניום, תתאים כאשר רוצים לאכול ארוחות ערב וצהריים משפחתיות.

ספסלי ישיבה ומיטות שיזוף

בגינות מסוימות מתאים להתקין ספסלי ישיבה. מומלץ שספסלי הישיבה יהיו קטנים או נמוכים, ויהיו עשויים מעץ או מאלומיניום. אפשר לרכוש ספסל גבוה עבור ההורים, וספסל ישיבה עבור הילדים. על מנת לשבת בצל, ולשמור על הריהוט לטווח ארוך, מומלץ להציב שמשיה ליד השולחן. דרך נוספת לנוח בגינה, היא הצבת מיטת שיזוף.

נדנדות וערסלים וריהוט לתינוקות

אין כמו לשבת בגינה ולהתנדנד. יש 2 סוגי נדנדות לגינה: יש נדנדות שמעמידים בגינה, ויש ערסלים שתולים בין העצים. הערסלים מתאימים לנוער, ולמבוגרים. עבור ילדים קטנים מתאים נדנדה עומדת, אך חשוב לוודא שהיא תקנית. בנוסף, אפשר לקנות נדנדות לפעוטות. מומלץ לרכוש עבור פעוטות מגלשות, ובית של תינוקות. אפשר לרכוש בריכת כדורים אם מקפידים לכסות יום יום. מומלץ גם לרכוש בריכת שחייה.

"זולה" לנוער

כאשר אתם מתכננים את הגינה, חשוב מאוד שתתחשבו הנערים שלכם. לכן, נציג את הריהוט באמצעותו ניתן ליצור "זולה" בגינה שלכם. כדי ליצור "זולה",, מומלץ לבחור אוהל או ביתן. האוהל יכול להיות סגור. בתוך האוהל או הביתן, מומלץ להציב "פופים", ומרבצי ישיבה, וספות נוער. על הרצפה מומלץ להציב מחצלת, ושולחן נמוך.