• ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982

חושב לשפץ את הבית? הנה כמה דברים חשובים שצריך לדעת

עומדים לקראת שיפוצים של הבית? אתם עומדים לקפוץ לתהליך משמעותי!

יש מספר דברים חשובים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם מתחילים לשפץ את הבית. וזאת בשביל שתהליך השיפוץ יתברר כמוצלח ומשביע רצון. ואתם תהיו מרוצים מהתוצאות וגם מהתהליך.

בהזדמנויות שונות בחיים מקבלים אנשים החלטה לשפץ את הבית שלהם. פעמים זה צורך אמתי בגין מגורים בבית ישן שהבלאי בו גדול, פעמים זה הרצון הפנימי לבצע פעולה של התחדשות. ויש מקרים בהם הבית קטן מכפי הצורך - והשיפוץ נעשה בשביל להגדיל את הבית ולהתאים אותו למספר בני הבית. בכל מקרה של שיפוץ, חובה לפעול בתבונה ומתוך שיקול דעת. וזאת בשביל להצליח בהנעת התהליך ובהשגת התוצאות. כך יהיה השיפוץ משביע רצון, וכל התהליך יתבצע בצורה מוצלחת ויעילה ככל האפשר.

אז מה צריך לדעת?

 • ראשית יש לדעת כי חשוב לפנות אל אדריכל מקצועי ומוצלח. כיוון שלשלב התכנון של העבודה, יש משמעות רבה לגבי ההמשך, וכך גם לגבי התוצאה. ככל שהתכנון יתבצע על ידי בעל מלאכה מקצועי ומוצלח יותר, ויושם דגש רב יותר על התאמה מלאה לצרכים ועל כל הנקודות הקטנות. כך תהיה התוצאה איכותית יותר ומשביעת רצון יותר. חשוב לפנות ולקבל שירותי אדריכלות מומלצים אצל אדריכל מקצועי ומיומן בתחום השיפוצים, בשביל ליהנות מתכנית מקצועית ויסודית. כזו שתתברר כנכונה וכמתאימה לצרכים שלכם.
   
 • תכנית תקציבית – כולנו יודעים שבניה הוא תחום שדורש משאבים רבים. אבל לא כולם יודעים שחשוב לתכנן את ההוצאה הזו היטב, ולפעול בהתאם לתכנית תקציבית. וזאת בשביל שלא לחרוג מהמסגרת המוקצבת. במהלך שלבי התכנון יש לערוך חישובים ולעקוב אחר ההוצאות הצפויות. ובמהלך העבודה חשוב לעקוב אחר ההוצאות ולשמור ככל האפשר על היצמדות לתוכנית התקציבית.
   
 • פיקוח בניה – בניה היא תהליך מורכב, בשביל שיהיה תיאום מלא בין הגורמים השונים והעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, חשוב לפנות אל בעל מלאכה מתחום הפיקוח. מפקח בניה מקצועי שיהיה נוכח בשטח ויעקוב אחר העבודה, יוכל לספק לכם הרגשה של ביטחון ורוגע בדבר איכות העבודה ושיתוף הפעולה בין נותני השירותים השונים.
   
 • נשמו משינה עמוקה – כדאי לכם לקחת נשימה עמוקה ולהתאזר בהרבה סבלנות, אתם יודעים מתי אתם מתחילים בתהליך השיפוצים. ולא בדיוק יודעים כמה זמן זה יימשך. וזה עלול לקחת זמן... זכרו רק שעם תום התהליך, תוכלו לנשום לרווחה וליהנות מדירה מעוצבת ומוצלחת. כזו שאתם חולמים עליה, ככל הנראה, כבר זמן רב.

לקראת שיפוצים? יש דברים שחייבים לדעת אותם. וזאת בשביל שתדעו כיצד לפעול ואיך לנהל את התהליך. הידע הוא כוח. התכוננו בהתאם ולמדו את התחום, שוחחו עם מי שביצע בעת האחרונה שיפוצים בביתו, וקבלו את המידע הנחוץ והאקטואלי לגבי הבית שלכם והאזור בו אתם מתגוררים.