• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982

טיפים לעוברים לתל אביב

משפצים את הדירה בתל אביב לפני המעבר? טיפים לעוברים לתל אביב

רכשתם בית חדש? מעוניינים לשפץ אותו לפני שתיכנסו לגור בו? או אולי אתם מעוניינים לשפץ את הדירה שלכם ולהתאים אותה לצרכים העכשוויים שלכם? לקראת המעבר לדירה המשופצת והמאובזרת הכנו לכם כאן רשימה של טיפים, כאלו שייקלו עליכם את שלב העברת דירה בתל אביב ויעשו אותו לקל יותר. קראו הלאה את המאמר ותרגישו בעצמכם שהוא נותן לכם כלים למעבר פשוט יותר.

התארגנו בצורה הדרגתית

לקראת מעבר דירה חשוב להתארגן כמו שצריך, יש אנשים שחוששים מהמעבר ומהעבודה שהיא תדרוש מהם, ולכן הם דוחים את העבודה. עצם הדחייה הזו היא תהיה בעוכריהם! חובה להתארגן בהדרגה ולא לדחות את כל העבודה לרגע האחרון. לכן חשוב להתחיל לתכנן את המעבר במועד. מומלץ לעשות זאת בעזרת רשימה מפורטת. כזו שתפרט את כל הפעולות העומדות מולכם בצורה מחולקת לפי נושאים. כך תוכלו לדעת מה יש לכם לעשות. כאשר ברור לכם מה אתם צריכים לעשות - הכול קל יותר ופשוט. וגם מבחינה פסיכולוגית מרגיש יותר תחת שליטה.

ארזו בהתאם לבית המשופץ

בעת האריזה יש לתת את הדעת על היעד אליו אתם מגיעים. במרבית המקרים יש הבדלים בין הבית בו אתם מתגוררים כעת לבית המשופץ שלכם. מבחינת החלוקה לחדרים, מבחינת מספר החדרים ומקומות האחסון. לדוגמה, אם כעת אין לכם מחסן, אך בדירה המשופצת יעמוד לרשותכם מחסן מרווח, עליכם לזכור זאת בעת האריזה ולארוז את החפצים הבלתי שימושיים בנפרד. כך שכאשר תגיעו לבית שלכם בתל אביב, יהיה לכם קל למיין את התכולה בהתאם למקום הרצוי, ולהעביר באופן מידי את החפצים המתאימים למחסן. כך הם לא יעיקו עליכם ולא יפריעו בעת ארגון הבית.

רשמו בצורה ברורה מהי תכולת הארגזים

את כל תכולת הבית אתם אורזים בארגזים, ומעבירים בעזרת חברת הובלת דירה בתל אביב. כאשר הארגז פתוח הכול ברור ואין שאלות, אך כשהוא יהיה סגור? דמיינו לעצמכם שאתם מגיעים לבית בתל אביב ואתם מחפשים סכין מטבח פשוט. לכו תנחשו מה יש בכל ארגז... מוטב כי תבצעו רישום מדויק על כל ארגז מבחוץ. הרישום הזה יועיל לכם ביותר בעת שתגיעו אל הבית. הוא יחסוך לכם חיפושים ובזבוז זמן יקר. כך תתארגנו ביתר קלות.

נשמו עמוק והתאזרו בסבלנות

אין ספק ששלב המעבר ושל הובלות בתוך תל אביב הוא קשה ומתיש. קחו זאת בחשבון ונשמו עמוק. אל תמהרו לשום מקום. דעו לכם שאתם עומדים בפני שלב משמעותי ומתיש שדורש מכם הרבה כוחות. אל תיקחו על עצמכם פרויקטים בעבודה או בכל מקום אחר. התרכזו בארגון של הבית שלכם. רק כאשר תצליחו לארגן אותו היטב ולהתמקם בנוחות, תוכלו להיכנס לשגרה המחודשת. רק אז תרגישו כמה טוב לכם בבית החדש, כמה הועילו השיפוצים וכמה טוב ששיניתם את פני הבית. כי אין כמו בית מותאם ומשופץ בהתאם מדויק לצרכים של בני הבית!