• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982

כך תקבלו הצעת מחיר הוגנת לשיפוץ

יציאה לשיפוץ הדירה כרוכה בהשקעה רבה של זמן, כסף ומאמצים רבים. כאשר נערכים לקראת שיפוץ דירה, יש לקחת בחשבון את ההשקעה הכלכלית הגדולה. אולי זו הסיבה שבגללה השאלה הכי מהותית לפני שיוצאים להליך שיפוץ, תהיה "מה התקציב שיש לכם?". גובה התקציב יכול להשפיע לא רק על סוג השיפוץ והיקף העבודה, אלא גם על איכות השירות והחומרים, הצוות והניסיון של נותני השירות.
 
על מנת שתהיו מרוצים ומסופקים מהתוצאות בסוף התהליך לאחר השקעה גדולה כזאת, חשוב לצאת לתהליך כזה עם קבלן שיהיה קשוב לצרכים שלכם, כזה שכבר בפגישות המקדימות יתכנן את אופי שיפוץ דירה בהתאם לצרכיכם ולתקציב שלכם.
מרבית הקבלנים יתנו הצעת מחיר לפי מ"ר. זאת כמובן דרך הגיונית לתמחר פרויקט, אבל יש גם דרכים אחרות והגונות יותר, המבוססות על ניסיון עשיר ורב ולא על פי הערכה:
 

ביקור באתר

בקשו מהקבלן לבקר באתר בו נדרש השיפוץ. באופן הזה הקבלן ילמד מה הצרכים שלכם וכמובן יראה בצורה ברורה יותר איזה שיפוץ ובניה מתוכננים בדירה שלכם.
 
 

מפרט טכני וכתב כמויות

חשוב שהקבלן ילמד היטב את התכניות שהכין המעצב או האדריכל, ואת המפרט הטכני, על פיו תבוסס הצעת המחיר. בנוסף, הכנת כתב כמויות יכול לתת אינדיקציה לגבי ביצוע כלל הסעיפים שסוכמו. כתב הכמויות מפרט ברמה מדויקת כמה מ"ר יש בריצוף, כמה נקודות חשמל, כמה נקודות אינסטלציה וכד', כך שבמהלך השיפוץ נוכל לעבור עליו אל מול המבוצע בשטח ולבדוק שלא נשכחו דברים. בנוסף, כתב כמויות יכול להוות בסיס לתנאי התשלום - בכל שלב בו מבוצע חלק מכתב הכמויות, יבוצע תשלום לקבלן, לצד אחוז מסוים שישמר לסוף השיפוץ. 
 

בעלי מקצוע

בשלב הבא על הקבלן להתעייץ עם בעלי המקצוע המנוסים שאיתם הוא עובד במיפוי העלויות, לטובת תכנון הצעת המחיר הנכונה עבורכם.
 

תמחור חומרים

חשוב שתבדקו כי בהצעת המחיר מפורטת לא רק העבודה, אלא גם החומרים הכלולים בעבודה. מומלץ שיצויין בה גם מה לא כלול ודורש עלויות נלוות במידת הצורך.
 
 

נוהל תשלום

אל תתפתו לשלם ישר. דרשו כי בהצעת המחיר יפורטו במדויק מועדי התשלום כנגזרת של התקדמות העבודה, וכן מה משך זמן העבודה הצפוי
 
בזכות עבודת הכנה יסודית והצעת מחיר מפורטת המכסה את כל תהליכי השיפוץ והעלויות, לא יהיו לכם הפתעות תוך כדי ובסוף התהליך. הצעה נכונה תראה לכם בדיוק מה תקבלו, מה כלול במחיר ועל מה אתם משלמים.
 
בחברת "שיטל" אנחנו עובדים כך כבר שנים. בזכות תהליך ההכנה הזה, לקוחותינו נהנים מראש שקט - כבר מתחילת התהליך הם יודעים בדיוק מה צפוי לכם, מה יהיו שלבי הבניה, על מה הם משלמים - וכמובן בסוף התהליך מקבלים תוצר באיכות הגבוהה ביותר שעומדת בתקציב שלהם. 
 

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ולפנות כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת. נשמח להציע שיחת ייעוץ ראשונה ללא עלות