• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982

להוסיף ממ"ד לבית הפרטי

רוב האנשים שנשאלו יעידו על כך שהם מעדיפים לחיות במדינה שקטה שאין בה שום סכנה ביטחונית, אך לצערנו הרב זה ברור שישראל עוד לא במצב כזה. יש עלינו איום קיומי בין אם אנחנו חיים בצפון, במרכז או בדרום, ולכן אפשר להבין אתכם אם אתם תוהים האם כדאי להתקין ממ"ד בבית הפרטי שלכם או לא. התשובה לשאלה הזאת היא חד משמעית כן, כי אם אתם אנשים שחושבים על העתיד ואם אתם רוצים להיות כמה שיותר בטוחים, הרי שאתם צריכים מרחב מוגן בבית שאליו תוכלו לברוח אם חלילה יקרה משהו.

להוסיף ממד לבית הפרטיאיך בונים מרחב מוגן

חשוב לדעת שעל מנת שחדר מסוים בבית יהיה נחשב כממ"ד, הוא חייב לעמוד בסטנדרטים מאוד ברורים של פיקוד העורף. המסקנה היא שלא כל אחד יוכל לבנות עבורכם ממ"ד ביתי, כי למעשה צריך תחילה להכיר את החוקים ולדעת איך עושים את זה. מעבר לכך, חשוב ביותר לוודא שאתם פונים אל חברת שיפוצים שלמעשה מכירה את הנושא הזה לעומק ושיש לה את כל הציוד הדרוש , כי זו הדרך היחידה שבה תוכלו להיות בטוחים שהחדר אכן מוגן. זה כולל לא רק את סוג הבנייה ואת הקירות, אלא גם סוג הדלת ואת כל התנאים שבהם צריכים לעמוד החלקים השונים שמרכיבים את החדר. לכן דרושה מומחיות גדולה מאוד ביתי וזו הסיבה לכך שמומלץ לשים לב אל מי אתם פונים.

כמה זה צריך לעלות לכם

הדבר העיקרי שיקבע כמה תעלה לכם בנייה של ממ"ד ביתי זו השאלה אל איזה קבלן שיפוצים תיפנו. לא בכל מקום ידרשו מכם את אותם המחירים ולכן חשוב להשוות בין האופציות השונות שקיימות. בנוסף לכך, כדאי גם להחליט כמה גדול צריך להיות החדר המוגן שלכם בבית, כי אין סיבה להחליט שדווקא החדר הגדול ביותר יהפוך להיות ממ"ד. גודל החדר ישפיע לא מעט על שאלת העלות וכדאי להיות מודעים לכך, כי אם אתם רוצים לחסוך הרי שכדאי יהיה לבנות חדר מוגן קטן יותר.