• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982

מפקח בניה פרטית

פרויקט בניה פרטית עשוי להיות הפרויקט שיאפשר לכם לבנות את הבית שלכם בדיוק כפי שאתם רוצים, אבל גם עלול להיות כזה שבו לא כל הכללים מיושמים אחד לאחד, ולא הכל מתנהל כפי שאמור להתנהל. אחד המרכיבים החשובים שאתם רוצים לכלול בפרויקט שלכם הוא מפקח בניה פרטית שיפקח על תהליך הבנייה, ייצג את האינטרסים שלכם בפרויקט ויוודא שהכל מתנהל כפי שצריך.

מה תפקידו של מפקח בניה פרטית?

מפקח בניה הוא מהנדס בניין מוסמך, שתפקידו הוא לפקח על תהליך הבניה, ולוודא שהבנייה מבוצעת על פי תכנית הבנייה, על פי ההיתר שניתן למבנה, על פי לוחות הזמנים שנקבעו, על פי כל כללי הבטיחות ועל פי הסטנדרטים הנדרשים. מפקח הבניה אמור להיות נוכח באתר הבניה בכל הצמתים המרכזיים כמו הנחת יסודות, בניית עמודי תמך, גמר ועוד, ולבדוק שהכל מתנהל כשורה, שאין עיכובים בביצוע, שאין חריגות בנייה ושהעבודה מבוצעת בצורה מקצועית עם חומרי הגלם האיכותיים ובסטנדרטים הנדרשים של איכות ביצוע.

מפקח בניה פרטית הוא מפקח בניה לכל דבר ועניין, רק שהפיקוח במקרה זה מבוצע במסגרת פרויקט בניה פרטי, למשל במודל בנה ביתך. ישנם מהנדסים שאינם עובדים עם המגזר הפרטי וממקדים את עיסוקם בפרויקטים גדולים בניהול יזמים וקבלנים, וישנם מהנדסים המספקים את השירות של מפקח בניה פרטית, ואותם אתם רוצים לצידכם.

מדוע חשוב שייצג אתכם מפקח בניה בפרויקט?

כאנשים פרטיים הבונים את ביתם, סביר מאוד להניח שאין לכם את הידע המקצועי הנדרש על מנת לעקוב אחר הפרויקט, אחר ההתקדמות שלו ואחר רמת הביצוע שלו. אתם יכולים לשוטט לכם באתר הבניה ולראות אם הכל מתנהל כשורה, אבל בהיעדר העין המקצועית לא תוכלו באמת לדעת מה קורה בפרויקט הבניה שלכם. לשם כך אתם זקוקים לאיש מקצוע שמבין את תהליך הבניה לפני ולפנים, ושמייצג אתכם אל מול כל הגורמים המעורבים, לרבות פועלים, קבלן ביצוע, קבלני משנה וכדומה. מפקח בניה פרטית הוא בדיוק הדמות שתספק לכם את היכולת הזאת לעקוב אחרי הנעשה ולפקח שהדברים מתבצעים כפי שצריך.

מי מספק את השירות?

שירות פיקוח בניה מסופק כיום על ידי שורה ארוכה של מהנדסי בניין פרטיים וחברות הנדסה המשרתות את ענף הבנייה. כאמור, לא כולם מספקים שירות פיקוח בניה פרטית ובהיבט זה יהיה עליכם למצוא את איש המקצוע המתאים שיבצע את המשימה עבורכם. המלצות וחוות דעת מקצועיות יכולות בהחלט לסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה עבורכם בתחום שאין לכם ממש מושג בו.

אם אתם נכנסים לפרויקט לבניית הבית הפרטי שלכם ואתם רוצים להיות בטוחים שהכל מבוצע כפי שצריך, ללא חריגות וללא עיגול פינות, מפקח בניה פרטית הוא איש המקצוע שאתם רוצים לצידכם, איש המקצוע שיבדוק שהכל מתנהל כשורה וייצג אתכם אל מול הגורמים המעורבים.