• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982

משפצים את הבית? אל תשכחו את החצר

שיפוץ הבית יכול להביא עמו הרבה בלגן ולכלוך אך הציפייה היא שבסופו של תהליך תקבלו בית "כמו חדש", בעל מראה מיוחד ולפי רצונכם הראשוני. לכן, אנשים רבים מעלימים עין מהתקופה המבולגנת ומוכנים לסבול זאת כאשר מה שעומד לנגד עיניהם זו התוצאה הסופית לה הם כמהים.

עם זאת, במידה והתחלתם בשיפוץ הבית ולקחתם על עצמכם את התקופה שבאה בעקבות זה, אל תשכחו לשפץ ולטפל גם בחצר הבית. פעמים רבות אנו מתמקדים בשיפוץ הבית ושוכחים את החלק החיצוני שלו ולכן אנו ממליצים בחום לשים לב ולא לשכוח את החצר.

התקינו פרגולה בחצר הבית והביאו לשדרוג משמעותי

פעמים רבות אנשים לא מבינים כיצד ניתן לשפץ את החצר ותוהים בינם לבין עצמם אם זה בכלל אפשרי. אנו שמחים לבשר לכם כי דווקא יש אפשרות לעצב מחדש את החצר ולשפץ אותה כשאחת הדרכים של עיצוב מחדש של החצר היא הוספת פרגולה. חצר הבית משמשת אותנו בהיבטים רבים ואחד מהם הוא אירוח ומנוחה.

במזג האוויר הישראלי שמרבית מן הזמן כרוך בחום גבוה ושמש חזקה, רצוי שתהייה בחצר פרגולה איכותית שתגן עליכם ותצל מפני הלהט הקיצי. לפרגולה יש שימושים נוספים אך הנקודה העיקרית היא הצללה. תוכלו לרכוש פרגולה ולבצע התקנה שלה בחצר ביתכם כאשר הבחירה שבידיכם תהייה סוג הפרגולה והחומרים ממנה היא תבנה.

ישנן פרגולות מעץ, הנחשבות לפופולריות ואהודות מאוד בקרב הישראלים (וגם בעולם כולו) ויש שיבחרו להתקין פרגולה מאלומיניום או ברזל. יש לציין כי חומר גלם של עץ מתאים למזג האוויר הישראלי ובעל מראה ייחודי שימצא חן בעיניכם. כמו כן, ניתן לעצב את הפרגולה לפי הסגנון האישי שלכם ולהביא לעיצוב מחדש של החצר.

התקינו דק בחצר הבית ושדרגו את עצמכם ואת הבית

הוספת דק חדש בחצר היא דרך נוספת לשפץ את חצר ביתכם. במידה ויש לכם דק בחצר, תוכלו לצבוע אותו או לחדש אותו באמצעות צבעים וכלים ייעודיים. אם אין לכם דק ואתם חושבים על זה – הגיע הזמן לבצע. הוספת דק חדש בחצר הבית זו פעולה די פשוטה שלא תעלה לכם יותר מדי כסף וקרוב לוודאי שתגיע לכמה אלפי שקלים, תלוי בסוג הדק וגודל החצר.

הדק הינו רצפת עץ ייחודית ובטוחה, נוחה להליכה ואסתטית שמוסיפה המון למראה החצר. הדק עשוי מעץ ולכן הוא מתאים מאוד לחללים חיצוניים כמו מרפסות, גינות, חצרות ופטיו. בישראל ניתן לראות כי יותר ויותר אנשים בוחרים לשלב דק בחצר הבית ובכך הם מעניקים לחצר מראה יוקרתי יותר, מושקע ומטופח.
התקנת הדק יכולה להתבצע באופן עצמאי אך רצוי להיעזר בשירותיו של איש מקצוע מוסמך שיוכל לבצע את ההתקנה בבטחה ובמהרה עבורכם. שימו לב כי לעיתים ההתקנה כרוכה בתשלום נוסף.