• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982

פרקט לחדר שינה

אתם מעוניינים להתקין פרקט חדש ויפהפייה בחדר השנה שלכם וכעת נותר לכם לבחור את סוג הפרקט שהכי מתאים לחדר השינה שלכם ושהוא יעמוד בכל הציפיות והדרישות שלכם ממנו מבחינת עמידות ויופי בכדי להגיע לתוצאה המושלמת זו ולעיצוב היפה ביותר שאפשר להשיג לחדרכם האישי. מה עדיף פרקט למינציה או עץ? פרקט בגימור שמן או בגימור לכה?ואולי אתם בכלל חושבים למה בכלל ללכת על רצפה מסוג פרקט? כשאתם מחפשים תשובה חד שממעית לכל השאלות אתם צריכים להתחשב בכל הנתונים שיש לכם מבחינת אור, צבע, גוון ואף חספוס רצפת הפרקט ואת התשובה לשאלה זו תמצאו פה בעזרת הסבר מעמיק וקפדני  על סוגי הפרקטים השונים, יתרונות וחסרונות, מחירים ועוד כל מיני טיפים, שיעזרו לכם לבחור את סוג הפרקט שהכי מתאים לכם.שיפוץ דירה

איזה סוג פרקט כדאי עץ או למינציה

הרבה שיקולים עולים לכם כאשר אתם רוצים לבחור סוג פרקט שהיה מושלם מכל הבחינות שזה והטענה העיקרית נגד פרקטים זולים מסוג הלמינציה היא, שהוא אינו הדבר האמיתי שזה מגיע לפרקטים ושפרקט הלמינציה הוא בעצם התוצר המזוייף לעומת הפרקט מהעץ הטבעי. אם תרצו זה כמו לקנות טבעת עם זירקון במקום טבעת יהלום אמיתי ונקי.

אך בתור תחליף סינטטי, יש לו גם לא מעט יתרונות ובראש יתרונותיו הרבים עומד אחד הגורמים שנחשב לאחד השיקולים החשובים ביותר שזה מגיע לפרקט ולכל דבר בפרט במיוחד שיש אפשרות לבחור במשהו שמחירו הוא זול ביותר ואף עמיד יותר. אין ספק, שלמחיר הפרקט, יש משקל אדיר בהחלטה שלנו, אבל אין לשכוח שהמחיר הוא לא הגורם היחיד שזה מגיע לשיקולים שלנו, שמבדילים בין פרקט הלמינציה לפרקט העץ.

הפרקט הטיבעי

למשל מבחינת זמן ההתקנה פרקט הלמינציה לוקח בגדול מכיוון שהוא פרקט אשר מתלבש ישירות על הרצפות הקיימות מבלי צורך לפרקם כלל ומבלי להוציא את הפנלים ממקומם פשוט להלביש על הדבר הקיים כאילו היה הפרקט משחק פאזל פשוט למדי לעומת הפרקט הטבעי שדורש מספר פעולות כמו חיטוי הרצפות טרם ההדבקה של מספר שכבות ולפעמים אף עקירת הרצפות והפנאלים. מבחינת העמידות דווקא הפרקט הטבעי מנצח מכיוון שהוא עשוי מחומרים חזקים שהטבע סידר לנו לעולם העיצוב לעומת הלמינציה שעשוי להיהרס לאחר כ - 4 שנים לעומת 10-15 של עמידות איתנה ללא צורך בשיפוץ אצל העץ הטבעי. מבחינת המגוון פרקט הלמניציה נמצא על העליונה מכיוון שהוא עשוי מחומרים לא טבעיים והוא אינו טבעי שעשוי להיות מוגבל בצבעים טבעיים ועצם היותו מלאכותי גורם לו להיות ניתן למשחק רב בצבעים ובגוונים השונים שמסוגל להכיל.

רצפת פרקט

זמן רב אנו רגילים לרצף את רצפתנו עם קרמיקה או רצפות אבן פשוטות אז איך זה קרה לאחרונה שפתאום כולם רוצים לבחור ברצפת הפרקט ושאנשים רבים מספרים שכאשר הם התקינו בחדר השינה שלהם פרקט, כל אדם שהיה בחדר שינה ללא ריצוף פרקט ישר התפתה להתקין בביתו ריצפה זהה מרוב שהפרקט הוא כה יפה ומכניס אווירה של עושר רב כל כך לחדר השינה שבו הוא הותקן. כל מעצב ואף מוכר בחנות יאמר לנו שרצפת הפרקט היא אפשרות הרבה יותר יפה מריצוף רגיל, שיש בו משהו יותר אלגנטי והוא צודק מאוד כי אנשים רבים שהיו מעוניינים להוסיף תחושה של עושר והדר לחדר שינתם בחרו בתקנת פרקט לא משנה מאיזה סוג.

יפה או לא, זאת כבר דעה אישית שלכם. אנו מחפשים סיבות מספיק טובות, שייגרמו גם לנו לוותר על רצפת הקרמיקה הוותיקה לטובת רצפת הפרקט היפהפייה שכולם מדברים עליה כאשר הם מעוניינים לשפץ ולהוסיף תחושת עושר וחום לחדר שינתם בעזרת התקנת הפרקט שמהווה את האפשרות החדשנית.

לפרטים נוספים על כל סוגי הפרקטים היכנסו: http://www.quick-step.co.il/פרקט-לחדר-שינה/