• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982

קבלן ויועץ השקעות נדלן

אין צורך להיות מומחה בתחום השקעות הנדל"ן, כדי להסכים עם העובדה שהתחום טומן בחובו רווחים לא רעים, יש יאמרו נאים למדי. אלו שכבר עשו את טבילת האש הראשונית והתרגלו ל"כללים", מבינים, שכאשר מבינים את החוקים ואת ההתנהלות ב"שדה" הרי שניתן להסתדר ולעשות עסקים טובים, אולם נדרשים מאמצים מסוימים לשם כך.כל אדם מעוניין למצוא נכס מניב, יען כי – נכס שיאפשר לו לקבל תשואות נאות, תוך סיכון מינימאלי. כיצד הדברים נוגעים בתחום קרקעות חקלאיות למכירה? אולם כיצד ניתן למצוא קרקעות חקלאיות למכירה, או נכסי נדל"ן, שיוכלו לענות על הגדרה זו בהצלחה? המאמר שלהלן יספק תשובות למספר שאלות נפוצות בתחום זה.חשיבות המיקום בבחירת קרקעות חקלאיות למכירה ונכסים אחרים.

קבלן שיפוצים ויועץ השקעות נדל"ן יהיה האדם המתאים ביותר שיסייע לכם לאתר קרקעות מניבות, אולם כדאי לזכור שבמידה רבה, השקעת נדל"ן הינה עניין של מיקום. ככל שמדובר בנכס במיקום אטרקטיבי יותר, הרי שקיימים הסיכויים להפשרה מוקדמת יותר, לטובת מגורים. במידה שהנכס כבר מאושר ועומד, ברור למדי שבאם מדובר על מיקום אידיאלי (בעבור שוכרים או רוכשים), הרי שהמחיר יהיה גבוה יותר, באופן יחסי. זכרו שמחירי הנדל"ן בארץ נמצאים בעלייה מתמדת (כך, לפחות, בשנים האחרונות).

ניתן להסתכל על דברים בצורה ספציפית יותר, ולטעון כי האזור המבוקש ביותר בארץ הוא אזור המרכז וגוש דן (מובן, הלא כך?) אולם יש לזכור שגם ההשקעה תהיה יקרה יותר, מה שעשוי להרתיע רוכשים פוטנציאליים עתידיים.מסיבה זו, יהיה חכם לבחור קרקעות חקלאיות למכירה, הנמצאים בפרברים גדולים, או בשולי הערים. לחילופין, אפשר לבחור בערי לווין סמוכות – היכן שישנה קרבה למוקדים חשובים למדי והמחיר עדיין נוח. בעת האחרונה, יש לזכור, הפריפריה הישראלית מתפתחת משמעותית, עובדה שהופכת אותה לכדאית למדי בעבור משקיעים.סוגיה נוספת עליה רצוי לתת את הדעת, היא אופי הנגישות של האזור עם קרקעות חקלאיות למכירה. כדאי לשאוף שהמקום יהיה נגיש, מבחינת תשתיות קיימות או עתידיות ומבחינת אפשרויות התחבורה הציבורית.

מה קובע את כדאיות רכישת הקרקע המניבה?

מעבר למיקום הקרקעות, ראוי לקחת בחשבון גם משתני אחרים המגדירים את אטרקטיביות המקום וכך גם את המחיר. גודל הנכס עשוי לענות במדויק על הגדרה זו, וכך – יש להתאימו עבור מטרות השקעה. דירה להשקעה? רצוי להעדיף דירות קטנות יותר, המתאימות לסטודנטים זוגות צעירים וכו'. רכישה מסוג זה תביא לעלות רכישה, וכן לעלות תחזוקה – נמוכות למדי.באופן כללי, בעת שרוכשים קרקעות חקלאיות למכירה, או קרקע אחרת להשקעה, מומלץ ביותר לבחון את מחיר הנכס תוך השוואה, לא רק ביחס לעבר, אלא גם ביחס לנכסים אחרים בסביבה, או באזורים אחרים.מסיבות אלו ואחרות, כדאי לבצע את הקפיצה למים הקרים בתחום השקעות הנדל"ן. היכרות טובה עם התחום תעניק לכם את הביטחון הנדרש לבצע עסקאות טובות ומניבות.