• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982
קבלן רשום
חזרה לעמוד הבית

קבלן רשום

קבלן רשוםכיצד בודקים אם הקבלן שאתם מחפשים הוא קבלן רשום, הכוונה היא, האם הקבלן שיפוצים רשום ברשם הקבלנים או לא.

אחת הדרכים הטובות ביותר לקבל חותמת זו ולדעת מהי רמתו של הקבלן היא לבחון האם הקבלן הינו קבלן שיפוצים רשום בפנקס רישום הקבלנים אשר במשרד השיכון והבינוי.

השאלה כיצד נדע האם קבלן הוא מקצועי היא שאלה המטרידה רבים אשר מעוניינים לשפץ את בתיהם או לבנות אתם מהיסוד. כמובן שקבלנים אינם פעילים רק בתחום הבנייה אלא בתחומים רבים ונוספים מה שכמובן מוביל לכך כי גם שם אנו מעוניינים לקבל חותמת כלשהי על מקצועיותו של הקבלן.

בדיקה של קבלן רשום

את הבדיקה אם הקבלן רשום או לא אתם יכולים לבצע במשרד השיכון או לשאול את הקבלן שיפוצים עצמו. לבקש  מהקבלן לראות את התעודה שלו.

כאשר מבצעים שיפוץ בבית או בכל מקום אחר, חשוב לבצע אותו בעבודה עם קבלן שיפוצים רשום, אשר יוכל לבצע את העבודה בצורה מקצועית וללא תקלות מיותרות.

חברת שיטל מספקת לכם שירות איכותי ומקצועי במיוחד של קבלן שיפוצים רשום, כדי שאתם תוכלו ליהנות מתקופת שיפוצים נוחה וטובה, ומתוצאות מושלמות.

כאשר רוצים לערוך שיפוצים, יש צורך בסיוע של קבלן שיפוצים, אשר ינהל את העבודה כולה וגם יפקח עליה – במיוחד כאשר מדובר בשיפוץ נרחב. על מנת להיות בטוחים שהשיפוץ ייעשה בצורה הטובה והאיכותית ביותר, חשוב מאד לבחור בקבלן שיפוצים רשום, כלומר קבלן אשר רשום בפנקס הקבלנים, מה שמקנה לו מעין תעודת ביטוח, ומוכיח את ההכשרה המתאימה של הקבלן לתפקידו.

תעודת קבלן רשום נותנת לנו עוד אינדיקציה למקצועיות הקבלן ולכך שאנו יכולים לסמוך עליו. הרישום בפנקס נעשה מתוקף חוק והמשמעות היא שמדינה מהווה סוג של רגולטור אשר מפקח על עבודת הקבלן, כתוצאה מכך הרי שניתן להגיש גם תלונה כנגד קבלן אשר לדעתנו התרשל בעבודתו.

קבלן שיפוצים אחראי

לרוב בכדי להירשם כקבלן, צריך ניסיון מסוים בתחום, כאשר אם אתה בעל הכשרה אקדמית של מהנדס או הנדסאי תצטרך פחות ניסיון. כלומר אם אנו מעסיקים קבלן רשום ללא תואר אקדמי אנו יודעים כי מאחוריו לפחות חמש שנות ניסיון מה שכמובן מהווה יתרון גדול וחשוב למי שמעוניין לבצע שיפוץ באמצעות קבלן.

קבלן שיפוצים רשום אחראי יוכל לבצע עבורכם שיפוצים מכל הסוגים, ולאפשר לכם ליהנות משיפוץ איכותי ומושלם, בדיוק כמו שרציתם. התפקיד של קבלן שיפוצים רשום הוא, למעשה, לנהל את כל פרויקט השיפוץ מתחילתו ועד סופו, שכן שיפוץ דורש עבודה של בעלי מקצוע רבים בו זמנית או זה אחר זה, ויש צורך באדם אשר ינהל את כל העובדים, ייצור את הקשרים ביניהם וגם יפקח על העבודה שלהם,על מנת לוודא שהיא נעשית בצורה טובה ומקצועית, וללא תקלות בדרך. קבלן רשום יאפשר לכם לעבור את תקופת השיפוצים בשלום וללא עגמות נפש מיותרות.

האם כדאי להעסיק קבלן ללא רישום?

חשוב לומר כי לפי החוק חל איסור על קבלן לא רשום לבצע עבודה מעל סכום של 35,000 ₪. המשמעות היא שאם אנו מבצעים לדוגמא עבודת שיפוצים מעל סכום זה, חל עלינו איסור להעסיק קבלן שאינו רשום. חשוב כי נבין כי יתכן ותהיה לכך גם משמעות מבחינת הביטוח ובמקרה של נזק לבית לא נהיה מכוסים על ידי הביטוח. זאת כמובן עוד לפני שנגענו בשאלות הבטיחותיות הנלוות להיעדר הרישום. אלו דברים שיש להיות מודעים אליהם ולשקול אותם לפני שמתחילים בהליך השיפוץ.חשוב גם לשים לב לאיזה תחום הקבלן רשום, אם אתם מעסיקים קבלן שיפוצים אך הוא רשום כקבלן חשמל הרי שאין לכך כל משמעות, לכן בדקו היטב את הדברים לפני העסקתו של הקבלן. חברת שיטל בניהולו של שי לוי עוסקת בבניית וילות, עיסקאות קומבינציה בנייה רבויה, שיפוץ ובנייה למוסדות.

יתרונות קבלן רשום

חברתנו שיטל אוחזת ביתרון משמעותי בענף הקבלנות – קבלן רשום. אצלנו בחברת שיטל מקפידים על ניהול פרוייקטים בהתאם לדרישות קבלן רשום. בעבודה על כל פרוייקט תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות מלא כמעוגן על פי חוק בהתאם לחתימת חוזה, פוליסת ביטוח, ואחריות תיקונים לאחר סיום הפרוייקט.

מה זה קבלן רשום?

פנקס הקבלנים הוא מסמך בו רשומים למעלה מ-1000 קבלנים מרחבי הארץ אשר מוסמכים לבצע עבודות קבלנות גדולות. עבודות קבלנות גדולות מוגדרות על פי חוק כפרוייקט קבלן שעלויות העבודה שלו גבוהות מסכום של 30 אלף שקלים. הקבלנים הרשומים הוסמכו רשמית בידי המדינה להעניק שירותי קבלנות בתנאים מסוימים כמו חתימה על חוזה, פוליסת ביטוח ועוד עליהם נפרט בהמשך. חברת שיטל מוגדרת קבלן רשום בפנקס הקבלנים ומתחייבת לעמוד בכל התנאים העומדים בפניה.

חתימה על חוזה

שי שיטל הוא קבלן שיפוצים אשר פועל בהתאם לחוק ולפני כל פרוייקט או עבודות קבלנות מכל סוג נדרשים הצדדים לחתום על חוזה. במעמד חתימת החוזה נציג מטעם חברתנו והלקוח מתאמים את כל הפרטים הנחוצים להמשך מהלך העבודה כמו: זמני עבודה, עלויות, חומרים, היקף העבודה, כוח אדם ועוד.

בסיום ההערכה המקצועית יקבל הלקוח הצעת מחיר מוקדמת לפני מעמד החתימה על חוזה. הצעת מחיר - בהמשך לתנאי קבלן שיפוצים רשום חברתנו שיטל, מבצעת הערכה ראשונית של העבודה אותה יש לבצע. לאחר הערכה מלאה של היקף העבודה, עלויות החומרים, עלויות משכורות לבעלי מקצוע שונים ועוד. בסיום ההערכה המקצועית יקבל הלקוח הצעת מחיר מוקדמת לפני מעמד החתימה על חוזה.

ביטוח מפני נזקי עבודה

כל קבלן רשום מחוייב לעבוד עם פוליסת ביטוח המבטחת אותו ואת העובדים מפני כל נזק או תקלה במהלך העבודה. חברתנו שיטל מקפידה לעבוד עם סוגי הביטוחים הטובים ביותר של חברות הביטוח על מנת להבטיח לכם ביטחון מלא ואחריות על העבודה.

היתרונות בקבלן רשום

לעבודה עם קבלן שיפוצים רשום יש יתרונות רבים, בין היתרונות החשובים ביותר הוא האחריות לאורך זמן. במהלך עבודה עם קבלן רשום ישנו זמן מוערך מבחינה חוקית בו הקבלן מתחייב לתקן כל תקלה או נזק המתרחשים גם לאחר סיום הפרוייקט – ללא תוספת תשלום. לסיכום חברתנו שיטל מעניקה שירותי קבלנות מכל הסוגים, אצלנו בחברת שיטל תהיו בטוחים שאתם נהנים מכל ההטבות המעוגנות בחוק בעבודה עם קבלן רשום.

חברת שיטל היא חברה מקצועית אשר עוסקת בבנייה ובשיפוצים על כל התחומים הנכללים בהם. החברה מעניקה לכם מגוון שירותים של בנייה ושיפוצים, כמו: 

  • סיוע ביזמות
  • הוצאת היתרים ואישורים
  • תכנון בנייה
  • בנייה משלב השלד ועד לגימורים האחרונים.

עם חברת שיטל אתם יודעים ששיפוץ הבית או הדירה שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר. שי שיטל הוא קבלן רשום שיעניק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר, מן הרגע הראשון ועד לאחרון.

מחפשים קבלן שיפוצים רשום לעבודות השיפוצים שלכם? בואו למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, רק בחברת שיטל!