• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982

ריצוף שיש לבית

בכל משימה של עיצוב הבית, בין שאתם מבצעים אותה בסיוע איש מקצוע המתמחה בתחום של עיצוב פנים ובין שאתם מבצעים אותה בעצמכם לחלוטין, עליכם לקחת בחשבון את האימפקט של כל פריט עיצוב וכל שינוי שאתם מבצעים על כלל הבית. כך למשל, תוכלו לקנות פריט עיצוב אותו תניחו בסלון הבית וכמה שלא יהיה זה פריט עיצוב אטרקטיבי ומיוחד, ההשפעה שלו תהיה שולית ביחס לצבע הקירות, הריצפה או אפילו דלתות הבית. הסיבה לכך היא שטח הפנים של כל אחד מהפריטים הללו והכלל אומר שככל ששטח הפנים של פריט העיצוב גדול יותר ומתפרש על פני שטח גדול יותר ברחבי הבית, כך האימפקט העיצובי שלו יהיה רב יותר.

אימפקט עיצוב כולל על ידי שינוי בודד

קבלן רשוםאחרי שאמרנו את זה קל להבין מדוע ריצוף שיש יכול לשנות את מראה הבית כולו, ולהעניק לכם אווירה חדשה, קו עיצוב חדש ותחושות חדשות בבית, מבלי ששיניתם אף פריט אחר בכל הבית פרט לריצוף עצמו. כמובן, שכאשר מבצעים שינוי של ריצוף שיש לבית מומלץ לעשות זאת בליווי תכנית עיצוב שלמה ומושלמת לבית, אך ככלל, גם ביצוע שינוי משמעותי בריצוף בלבד, יכול לייצר אימפקט עיצוב יוצא דופן לכשעצמו. ריצוף שיש הוא ריצוף ששובר את כל המוסכמות ואת כל הסטנדרטים שאתם מכירים מעולם הריצוף, לרבות מידות סטנדרטיות של מרצפות, צבעים, מרקמים, גוונים ועמידות.

מבחר גוונים, מרקמים ושילובי צורות

ישנם כמובן סוגים רבים של שיש, חלקם גמישים יותר בהיבט העיצוב, וחלקם גמישים פחות, אך אם תבצעו את השינוי בסיוע של איש מקצוע, תוכלו להיחשף לכל סוגי השיש הרלוונטיים עבורכם, ובאמצעותם תוכלו ליצור כל אפקט עיצוב שתרצו בבית בין שתרצו אווירה כהה, יוקרתית ואינטימית יותר, ובין שתבקשו לעצמכם אווירה בהירה, מאירה וחיונית יותר. תוכלו לשלב מרצפות בגדלים שונים ובסידור שונה על פני הקרקע, או לבחור במרצפות בעלות גודל זהה המורכבות זו לצד זו. כל בחירה כזאת משפיעה על המראה הסופי של הרצפה ובהתאם לכך על האווירה וקו העיצוב הכולל של הבית.

מהלך שדורש ייעוץ וליווי מקצועי

ריצוף שיש מאפשר לכם להגיע למגוון רחב של גוונים ומרקמים, כך שתוכלו לעשות שימוש בגוונים ומרקמים שונים בחלקים שונים של הבית, אם כי משחק באלמנטים אלה מומלץ שיעשה אך ורק בייעוץ מקצועי של מעצב פנים, ולא באופן עצמאי. כמו כן, תוכלו לבחור את מידת הברק שתרצו לרצפת הבית ועם ריצוף שיש תוכלו להגיע למידת ברק שאף סוג אחר של ריצוף לא יודע להציע לכם למעט אולי בטון מוחלק עם ציפוי למינציה מבריק. בסך הכל, ריצוף שיש מאפשר לכם לשנות באופן משמעותי וחד משמעי את המראה הכולל של הבית, להעניק לבית אווירה חדשה, אך הכל כדאי שיתבצע בסיוע של איש מקצוע המתמחה בתחום.