• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982

שיפוץ ועיצוב מחדש של גינת הבית

בשנים האחרונות הולכת ועולה המודעות לחשיבת ההשקעה בירוק ובפורח. לאחר עשורים לא מעטים בהם הבית קיבל את מרכז תשומת הלב, הגינה היא זו שזוכה כיום לכל הפינוקים וההשקעות, הקניות וההתייחסות. זאת כמובן, לא על חשבון עיצוב הבית. שיפוץ מחודש של גינת הבית מצריך ערנות ושימת לב לטרנדים חדשים שיוצאים, לפטנטים ייחודיים ולמגמות מעניינות בתחום.

חשיבות עיצוב הגינה

קבלן מפתח שי שיטלכיום ידוע כי הגינה מעשירה את מראה הבית ומעניקה לו חיות ודינאמיות. הצבע הירוק מכניס לבית שמחה ואילו הירוק ממלא את הבית באוויר נקי וחדש. אם הגינה שלכם ישנה או מוזנחת, אם היא מעוצבת בסגנון מיושן או שכבר מבקשת עדכון וחידוש הרי שהגיע הזמן לשיפוץ ועיצוב מחדש של גינת הבית מחדש. מאחר והגינה מיועדת גם להגנה על הבית וגם למתן מקום נוח למנוחה, חשוב לדאוג כי זו תהיה גם פונקציונאלית וגם מעוצבת כראוי.

סיוע של איש מקצוע

על מנת להבטיח את עיצוב הגינה באופן מקצועי חשוב ביותר לערב אדם בעל ניסיון שיכול לתרום מיכולותיו וניסיונו. איש מקצוע מכיר את כל הרזים שבעיצוב גינות ויכול לאתר את כל נקודות החולשה והחוזקה של הגינה. כמו כן, בעל מקצוע מכיר את כל הסגנונות הקיימים בתחום עיצוב הגינות ובהתאם לצרכים הייחודיים של בני הבית, הטעם והרצונות האינדיבידואליים, בשילוב הנתונים הטכניים של הגינה יכול איש המקצוע לעצב את הגינה המושלמת.

חשוב לקבוע פגישה מקדימה עם איש המקצוע על מנת לוודא ולבצע תיאום ציפיות מוקדם. תיאום הציפיות מבטיח עבודה יעילה ומקצועית העונה על צרכי הלקוחות באשר הם. בלא פגישה מקדימה יכולים בני הבית להגיע לתוצאה מאכזבת, שאינה תואמת את ציפיותיהם.  כל גינה מוצלחת מתחילה מתכנון חכם.

בדיקות מקדימות

תכנון הגינה כולל מתן מענה לשאלות הקריטיות ביותר: מה הוא הסגנון המועדף על בני הבית? אילו פרטים מסוימים נרצה שיהיו בגינה? האם הגינה צריכה להיות מרווחת ונקייה מאלמנטים שונים או מלאה בעיטורים, רהיטים ועוד? האם ברצוננו לשלב פטיו, איזור אירוח, פינת עישון ועוד? התשובות לשאלות אלו יכולות לסייע בעיצוב הגינה המושלמת על פי טעמם הייחודי של בעליה. חשוב לקחת בחשבון פרטים כגון פינת משחקים לילדים, ריצוף, ארגז חול, משחקים, גן ירק לתבלינים, פרחים ביתיים, פרגולה, הצללה אחרת ועוד.

את תכנון הגינה רצוי לפרוש על גיליון מקצועי על מנת להבטיח שקנה המידה יתאים למידות המקוריות של הגינה וכי התכנון יעלה בקנה אחד עם המציאות.