• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982

שיפוץ בית ישן

בתים ישנים רבים לוקים כיום בבעיות שונות, כמו ליקויים בצנרת, התקלפות של טיח, סדקים והתבלות של דלתות, חלונות וכדומה. שיפוץ בית ישן הוא תהליך מורכב אך משתלם, אשר משיב לבית את נעוריו. חברת שיטל מבצעת עבורכם שיפוץ בית ישן לבתים מכל הסוגים, בצורה המקצועית והטובה ביותר.כאשר בונים בית בונים אותו בדרך כלל, בצורה האיכותית והטובה ביותר, מתוך רצון ותקווה שהבית יעמוד במשך שנים רבות, ויחזיק מעמד זמן רב ככל האפשר ללא תקלות. אך השנים ועייפות החומר עושים את שלהם, וכאשר בית ניצב על עומדו במשך שנים רבות, הוא מתחיל לסבול בהדרגה מבעיות שונות. סדקים, התקלפות של טיח, נזקים לצנרת, התבלות של מערכת החשמל, קורוזיה, היחלשות של האיטום ועוד עשרות בעיות, שחלקן אסטטיות בלבד וחלקן מהותיות הרבה יותר, ולפעמים אף מהוות סכנה.

שיפוץ בית ישןשיפוץ בתים ישנים

שיפוץ בית ישן נועד לתקן את כל התקלות הללו ולהחזיר לבית את ימי נעוריו, את החוזק שלו ואת היופי שלו.

שיפוץ בית ישן עשוי לכלול את כל עבודות הבניה, תלוי, כמובן, במקומות שאותם מעוניינים לשפץ ובהיקף העבודה הנדרש. שיפוץ בית ישן יכול להיות פנימי בלבד, או להיות גם חיצוני, ולכלול שיפוץ של עמודי הבניין, החלפת החיפוי החיצוני של קירות הבניין, צביעה חיצונית, תיקון של הגג, ועוד.

שיפוץ בית

חברת שיטל מבצעת שיפוץ בית ישן בצורה המקצועית ביותר, בזכות עשרות עובדים מקצועיים ומיומנים, אשר עוסקים בכל הקשת של עבודות הבנייה והשיפוצים. חברת שיטל מבצעת עבודות של בנייה ושיפוצים בצורה מקצועית במיוחד, ומעניקה גם שירותים של ניהול פרויקטים בבנייה, פיקוח על בנייה ושיפוצים, ועוד.בחברת שיטל אתם מקבלים ליווי של קבלן שיפוצים מקצועי לאורך כל הדרך, עם ייעוץ מפורט לגבי כל השלבים של השיפוץ, מה כדאי לעשות ואיך, כיצד לתכנן לוח זמנים לשיפוץ וכדומה, וכמובן – עובדים מקצועיים אשר מבצעים את העבודה בפועל, ומחזירים לכם בית חדש ממש.

לצפייה בפרוייקט שיפוץ בית ברמת חן לחץ כאן