• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982

שיפוץ בתים

שיפוץ בית קייםעבודות שיפוץ בתים הן עבודות חשובות המתבצעות פעמים מאוד מעטות במהלך חיינו. עבודות שיפוץ של בתים או וילות איכותיות הן עבודות בעלות עמידות לאורך זמן שלא דורשות מכם עבודות חוזרות ונישנות. אצלנו בחברת שיטל מתמחים בעבודות שיפוץ בתים מכל הסוגים: דירה, בית פרטי, דירות גן, סטודיו ועוד.

כשמדובר בעבודות שיפוץ בית פרטי יש לקבל מספר החלטות חשובות שאין להקל בהן ראש, ההחלטה החשובה ביותר היא בחירת קבלן השיפוצים שלכם. חברתנו חברת שיטל מתמחה במתן שירותי קבלנות שיפוצים מכל הסוגים ומתחייבת לעבודה מקצועית, איכותית עם אחריות לאורך זמן. 

אנשי מקצוע מנוסים

חברתנו חברת שיטל מקפידה על העסקת בעלי מקצוע בעלי וותק וניסיון בתחום שיפוץ בתים. אנשי המקצוע שלנו מתמחים בתחומים שונים כמו: חשמל, אינסטלציה, תשתיות ומערכות ביוב, צבע, עבודות גבס ועוד. אנשי המקצוע שלנו מתודרכים לעבודה ביעילות תוך מתן שירות אדיב.

עמידה בזמנים

אחד מהקריטריונים החשובים שהופכים את חברתנו – חברת שיטל לחברה המקצועית בתחום השיפוץ בתים, היא היכולת הארגונית של מנהל העבודה ועמידה בזמנים של עובדי החברה. אנו מקפידים על עמידה בזמני העבודה ועל שמירת התוכנית הכללית הנקבעת מראש מול הלקוח בפגישת הייעוץ.

חומרי איכות

קריטריון נוסף וחשוב לא פחות המעניק לחברתנו את התואר חברה מקצועית ותורם לעמידות ואיכות עבודות שיפוץ הבתים שלנו הוא שימוש בחומרי בניין איכותיים. בכל עבודות שיפוץ בתים יש צורך בשימוש בחומרי בניין, חשמל, אינסטלציה ועוד, אנו דואגים לשימוש בכלל החומרים האיכותיים ביותר בעלי תו תקן ישראלי. חומרים המסומנים בתו תקן ישראלי מבטיחים את עמידות העבודה לאורך זמן.

עמידות לטווח רחוק

כלל המרכיבים שציינו הם העיקריים לעמידות עבודות שיפוץ של חברתנו – חברת שיטל. אנשי המקצוע המנוסים, תכנון עבודה מקדים, ארגון זמני עבודה ושימוש בחומרי שיפוץ איכותיים יעניקו לכל עבודות שיפוץ של חברתנו מראה איכותי, ועמידות ברמה הגבוהה ביותר.אם גם אתם מעוניינים בעבודות שיפוץ בתים, אל תתפשרו רק אצלנו בחברת שיטל תקבלו את כל ההטבות הנלוות לעבודות שיפוץ איכותיות. לתיאום פגישת ייעוץ התקשרו עוד היום למספר המופיע באתר.