• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-827-7982

שיקום גינה כחלק משיפוץ הבית

אם אתם כבר בעיצומו של שיפוץ בית מיוחל וכל אנשי המקצוע במקום אחד, שיקום גינה מומלץ להילקח בחשבון גם כן. שיקום גינות הוא מקצוע לכל דבר, ותוכלו להיעזר באנשי מקצוע מומלצים עבור העניין. היכן מתחילים? בואו נדבר שיפוצים, עיצוב גינות ומה שביניהם.

שיקום גינה כחלק משיפוץ הבית? מומלץ! מדוע? כשאנחנו משפצים את הבית, אנחנו יכולים להסתייע באנשי המקצוע שכבר עובדים כרגע בבית. בפעמים רבות, נוכל גם לקבל המלצות חמות מהקבלנים והשיפוצניקים שלנו, המלצות עבור מעצבי גינות מומלצים. בין אם הקבלן שלכם מכיר אדריכל נוף ומעצב גינות מומלץ או לא, לפעמים פשוט לא כדאי להמתין. אם כבר ישנו לכלוך רב ופסולת באזור הבית, כדאי לשקול גם לשקם את הגינה. שיקום גינות נעשה על ידי חברות מומלצות בלבד ואנשי מקצוע מהימנים. בואו נבין מדוע שדרוג גינה מצריך הבנה עמוקה. שיקום גינות? ע"י מקצוענים בלבד! 

שיפוץ בתים ושיקום אומנותי של גינות

הגינה שלנו היא חלק בלתי נפרד מהבית. שיקום גינות, עיצוב גינות ושיפוצים בגינה מצריכים ידע מאוד עמוק, הבנה בסוגי הטכנולוגיות הקיימות, התשתיות ועוד. מדוע העניין של חידוש ושיקום גינה עשוי להיות כה מורכב?

בכמה מילים פשוטות, אנחנו לעולם לא נוכל לדעת מראש מה מחביאה הקרקע תחתיה. במילים פשוטות יותר, בפעמים רבות אדריכל נוף או מעצב גינות צריכים להתמודד עם המון אלמנטים שכלל לא נלקחו בחשבון בתחילת התהליך. החלטתם לשקם גינה? נסביר מה יש לוודא בתחילת התהליך.

מה כדאי לוודא לפני עיצוב ושיקום גינה?

לא פעם, מתגלים קווי חשמל של שכנים, מערכות מורכבות של ביוב שיש לעקוף ועוד. אחד האתגרים העיקריים בשיפוץ ועיצוב של גינה, הוא האתגר של שורשים. מניסיונם של אדריכלי נוף ועיצוב גינות, הם תמיד יגידו לכם שהשורשים הם המלחמה הגדולה ביותר של מעצבי גינות.

המעמסה של השורשים הרבים מהווה אתגר כבד, היות והשורשים הרבים תמיד יקשו על המלאכה של הכנה והשמה של תשתיות (כמו השקיה למשל). יחד עם כך שהשורשים מקשים על התקנת תשתיות שונות, השורשים (שבד"כ מתגלים בעומס רב ובכל מקום) גם לא מאפשרים לקומפוסט להיקלט נכון באדמה.

בידוק הקרקע לעומקה לפני שיפוץ גינות ועיצוב

כאשר מעצבים גינות או משקמים אותן, יש להניח קומפוסט עבור עידוד הצמיחה, אך השורשים ה"רעבים" למעשה מעכלים את הקומפוסט עוד לפני שהוא מצליח להיקלט באזורים הקרקעיים הרלוונטיים. במהלך שיפוץ הבית, אנו מתמודדים עם פסולת לא מעטה כי שיפוץ בית הוא תהליך, מה לעשות, מזהם ומלכלך.

אם כבר אנחנו משפצים את הבית ועסוקים בלהתלכלך, השיקום של הגינה הוא כמעט הכרחי ומתבקש. אתם מוזמנים ליהנות מגינה חדשה לגמרי, בין אם אתם חובבי קפה-בוקר בגינה או פחות. בשורה התחתונה, הגינה היא חלק בלתי נפרד מביתנו.